Ślubne pudełko

box1Tajemnicze ślubne pudełko zaprezentowane w dzisiejszym wpisie to kartka z życzeniami dla młodej pary, wykonana w nietypowym formacie.

Obdarowana osoba otrzymuje ozdobione pudełeczko, które po otwarciu prezentuje się następująco:

inside-boxTaka forma przekazywania życzeń znana jest jako „exploding box”, czyli wybuchające pudełko. Ale bez obaw, nic nie eksploduje ;)

insidePudełeczko ma wymiary 10×10 cm. Z zewnątrz jest oklejone papierem scrapbookingowym, natomiast w środku każda ze ścianek ozdobiona jest oddzielnie, stanowiąc jakby osobną kartkę. W ten sposób zamiast jednej kartki, wręczamy ich sześć za jednym zamachem – to świetny pomysł na wykorzystanie nadmiaru pomysłów na jedną kartkę. Ścianki zdobiłam wycinankami z wykrojników, tekturkami (z warstwą embossingu), papierowymi kwiatami, perełkami i metalowym serduszkiem, które z wielką obawą przymocowałam do papierowej ścianki.

closeupPo otwarciu pudełka ukazuje się na środku trójwymiarowa konstrukcja z tekturek – młoda para na mostku. Tekturki podkolorowałam tuszem w kolorze vintage photo, dodatkowo młoda para została pokryta warstwą błyszczącego pudru do embossingu. Papierowe kwiaty nie tylko zdobią środek, ale dodatkowo wzmacniają konstrukcję mostku.

Mam nadzieję, że ta nietypowa kartka się spodobała, a otwarcie pudełka sprawiło Małgosi co najmniej tyle przyjemności, ile mi sprawiło wykonanie tego prezentu.

I jeszcze jedna fotka zamkniętego pudełeczka widzianego od góry i różyczek zdobionych kropelkami rosy (z lakieru)…

top

 

 

 

1 komentarz

  1. Tajemniczy Wielbiciel

    Jest naprawdę cudowna! <3 Wspaniała!

Comments are closed.